Про компанію

Науково-виробнича компанія «Енергія ЛТД» працює на ринку України з 1992 року. Нашими стратегічними направленнями є : промышленный альпинизм,строительные работы,покрасочные работы,промальп


1. Промисловий альпінізм (будівельні роботи)


Використання методу «промислового альпінізму» дозволяє швидко та якісно виконувати роботи на висоті. Наші альпіністи – фахівці широкого профілю. Технічне оснащення нашої компанії дозволяє здійснити антикорозійний захист та фарбування контейнерів, складів, ангарів, резервуарів і др. у великих обсягах в найкоротші терміни, а також супутні види будівельних робіт.


Консультація з фахівцем з питань промислового альпінізму: (067) 759-08-29


техническая экспертиза, дефектоскопия

2. Технічна експертиза


Ми проводимо випробування такого відповідального обладнання як водогрійні і парові котли, вантажопідіймальні крани, резервуари для нафти і нафтопродуктів, а також технологічні трубопроводи й устаткування нафтогазопереробних, нафтохімічних і хімічних виробництв.

Для вказаних об'єктів ми охопили практично всю сферу методів неруйнівного контролю: ультразвуковий, вихрострумовий, візуально-оптичний, капілярний і магнітнопорошковий. Крім того, за замовленням споживачів виконуються роботи з технічного огляду, технічної діагностики (експертної оцінки) і вимірювання твердості.


Консультація з фахівцем з питань технічної експертизи: (067) 936-24-85

Метрологическое обеспечение предприятий, метрологический аутсорсинг

3. Організація метрологічного забезпечення


Метрологічна служба нашої компанії професійно і оперативно організовує метрологічне забезпечення підприємств у всіх областях України, проводить підготовку до акредитації випробувальних та калібрувальних лабораторій на відповідність вимогам ISO/IEC 17025 "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій", а також розробляє процедури і відповідне програмне забезпечення для розрахунку невизначеності результатів вимірювань (випробувань) відповідно до вимог міжнародних документів.


Консультація з фахівцем з питань метрологічного забезпечення: (097) 806-71-86

Українська мова Русский язык